Szeretettel köszöntelek a JÖJJÖN EL A TE ORSZÁGOD közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
schrancz Erika
JÖJJÖN EL A TE ORSZÁGOD vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a JÖJJÖN EL A TE ORSZÁGOD közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
schrancz Erika
JÖJJÖN EL A TE ORSZÁGOD vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a JÖJJÖN EL A TE ORSZÁGOD közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
schrancz Erika
JÖJJÖN EL A TE ORSZÁGOD vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Szeretettel köszöntelek a JÖJJÖN EL A TE ORSZÁGOD közösségi oldalán!
Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.
Ezt találod a közösségünkben:
Üdvözlettel,
schrancz Erika
JÖJJÖN EL A TE ORSZÁGOD vezetője
Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:
Kis türelmet...
Bejelentkezés
schrancz Erika írta a(z) Rózsafüzér imádság a Szűzanyához. fórumtémában:
2/8 Üdvözlégy Mária, kegyelemmel teljes, az Úr van Teveled, áldott vagy Te az asszonyok között, és áldott a Te méhednek gyümölcse Jézus, aki a mennybe fölment. Asszonyunk Szűz Mária, Istennek Szent Anyja, imádkozzál érettünk bűnösökért, áraszd Szeretetlángod kegyelmi hatását az egész emberiségre, most és halálunk óráján. Ámen
1 hete
schrancz Erika írta a(z) NAPI EVANGÉLIUM fórumtémában:
Ha valaki arcul üt téged jobb felől, tartsd oda neki a bal arcodat. Jézus a hegyi beszédben így szólt tanítványaihoz: „Hallottátok, hogy a régieknek ezt mondták: Szemet szemért, fogat fogért. Én pedig azt mondom nektek: Ne szálljatok szembe a gonosszal, hanem ha valaki arcul üt téged jobb felől, tartsd oda neki a bal arcodat. Aki perbe fog, hogy elvegye a ruhádat, annak add oda a köntösödet is. És ha valaki egy mérföldnyire kényszerít, menj vele kétannyira. Adj annak, aki kér, és aki kölcsönt akar, el ne fordulj tőle.” Mt 5,38-42
1 hete
schrancz Erika írta a(z) NAPI EVANGÉLIUM fórumtémában:
elmélkedés Jézus forradalmi újdonságot mond: Ne szálljatok szembe a gonosszal! Azt szeretné, hogy törjük meg az erőszak és a bosszú körforgását, és merjünk a szeretet, a megbocsátás, a békesség eszközeivé válni. A természetes, ösztönös magatartás a viszonzás. Ha bántanak, védekezünk vagy visszaütünk. Jézus viszont arra tanít, hogy a keresztény ember nem a saját igazát védi mindenáron, hanem Isten igazságát keresi, és ezt gyakran a türelem, az önmegtagadás, a szelídség útján találja meg. Lényeges hangsúlyozni, hogy nem gyávaság ez, hanem a ...
1 hete
schrancz Erika írta a(z) NAPI EVANGÉLIUM fórumtémában:
imádság Uram, Jézus Krisztus! Taníts meg arra, hogy ne a visszavágás legyen a szívem első szándéka, hanem a szeretet! Add, hogy le tudjak mondani az igazam makacs védelméről, és inkább a békét válasszam! Tölts el türelemmel, amikor igazságtalanság ér, és adj bátorságot, hogy a jóság útját járjam akkor is, ha nehéz! Ne engedd, hogy a gonoszság formáljon, hanem te alakíts engem szelíd, irgalmas szíved szerint! Add, hogy ne akadály, hanem út legyek, amelyen mások eljutnak a te szeretetedhez!
1 hete
schrancz Erika írta a(z) Közeledünk... képhez:
Hétkezdő ima Egy új hét küszöbén megállva, Alázattal kulcsolom kezeim imára, S arra kérlek drága jó Istenem, Hogy az új héten is légy majd velem, S kegyelmedből azt add nekem, Mit jónak ítélsz én Istenem. A nehézségben megoldást, A próbák után megnyugvást, Betegségből gyógyulást, Fáradtságból újulást. Félelemből szabadulást, Gonoszságból megjobbulást. Támadásban alázatot, Hogy viseljem a gyalázatot. S ha hordanom kell keresztemet, Akkor is adj vidám szemet. Tudom sokat nem érdemlek, Hisz éltem bűnnel fertőztem meg, De kegyelmedre bízom ...
1 hete
schrancz Erika írta a(z) Jézus képhez:
Örök Atya, Szűz Mária Szeplőtelen Szíve által felajánlom Neked a Te szeretett Fiadat. Az ő keserves kínszenvedése, drága Vére és kereszthalála által térítsd meg a bűnösöket, mentsd meg a haldoklókat, szabadítsd ki tisztítótűzből a szenvedő lelkeket, tedd szentté a papokat és a szerzeteseket, valamint a családokat! Kérünk Téged a mi Urunk, Jézus Krisztus által, aki Veled és a Szentlélekkel egységben él és uralkodik most és mindörökké. Ámen.
1 hete
schrancz Erika írta a(z) NAPI EVANGÉLIUM fórumtémában:
Napi evangélium Kérjétek az aratás Urát, küldjön munkásokat aratásába. Abban az időben: Jézus meglátta a tömeget, és megesett rajta a szíve, mert olyan kimerültek és levertek voltak, mint a juhok, amelyeknek nincsen pásztoruk. Így szólt tanítványaihoz: „Az aratnivaló sok, de a munkás kevés. Kérjétek az aratás Urát, küldjön munkásokat aratásába.” Majd odahívta magához tizenkét tanítványát, és megadta nekik a hatalmat, hogy kiűzzék a tisztátalan szellemeket, és meggyógyítsanak minden bajt és minden betegséget. A tizenkét apostol neve a következő: Az első ...
1 hete
schrancz Erika írta a(z) NAPI EVANGÉLIUM fórumtémában:
elmélkedés Küldött vagyok Jézus nem közömbös, nem érdektelen az emberek láttán, hanem „megesett rajtuk a szíve” – mondja az evangélium. Ez a szó mély érzelmet fejez ki, belső megrendülést, a lélek mozdulását. Jézusban együttérzés ébred, mert szeret. És mert szeret, cselekszik. Először imára hív, aztán kiválaszt tizenkét tanítványt, és küldetést ad nekik. Két világ találkozását látjuk ebben a történetben. Az egyik oldalon ott a szenvedő emberiség: a szétszórt, a fáradt, az irányt vesztett emberek, mint a pásztor nélküli juhok. A másikon ott van Jézus, akinek szíve ...
1 hete
schrancz Erika írta a(z) NAPI EVANGÉLIUM fórumtémában:
Egy kis faluban élt egy idős pap, már alig tudott prédikálni, fájtak a lábai, nehezen bírta már a hideg templomot, de hűségesen megtartotta a szentmiséket és más szertartásokat. Sokszor csak ketten hallgatták, ketten voltak a szentmisén: a harangozó meg egy özvegyasszony. Valaki egyszer megkérdezte tőle: „Atya, van-e értelme ennek még? ” Az öreg csak mosolygott, és így válaszolt: – Tudod, minden reggel, amikor a tabernákulumhoz megyek, ezt mondom: „Uram, itt vagyok. Te tudod, mit kezdj ezzel az öreg testtel, de ha ma is kell egy ember, aki téged jelenít ...
1 hete
E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu